Poznaj wykonywane na zamówienie listwy

Wysoka jakość, szybka wysyłka i atrakcyjne ceny

Listwy sufitowe

Decydując się na montaż listew sufitowych wykonanych ze styropianu ekstrudowanego XPS trzeba wziąć pod uwagę na ilość miejsca w domu  - metraż, a także rozmieszczenie konkretnych pomieszczeń. Oprawa wizualna dzięki listwom sufitowym staje się oryginalna i efektowna.

Najciekawsze są aranżacje, w których listwy sufitowe posiadają dodatkowe funkcje, nie tylko ozdobne. Są one bardzo solidnym dekorem, który nie ulegnie zniszczeniu czy wyblaknięciu przez długie lata. Wszystko za sprawą innowacyjnych technologii produkcyjnych oraz zachowania jakości, którą w naszym sklepie możemy się szczycić. Jak można wykorzystać listwy sufitowe?

Gdzie montuje się listwy sufitowe?

Listwy sufitowe są elementem dekoracyjnym, którym montuje się na suficie tuż przy samej ścianie. Ich montaż jest bardzo prosty, o czym można przeczytać w jednej z zakładek na naszej stronie.

W jakim pomieszczeniu najlepiej będą prezentowały się listwy sufitowe?

Akurat listwy przysufitowe są na tyle uniwersalne, że będą pasowały tak naprawdę wszędzie. W naszej ofercie znajdują się liczne modele i kolory tych perfekcyjnych obiektów ozdobnych.

Kreowanie pięknych wnętrz to od dawna nasze największe hobby i praca, w którą wkładamy całe serce i wysiłek, dlatego nasze produkty są doskonałe. Przykładem tego są listwy przysufitowe i inne nasze propozycję, do których zakupu serdecznie zachęcamy.

Zamów Online