Poznaj wykonywane na zamówienie listwy

Wysoka jakość, szybka wysyłka i atrakcyjne ceny

Listwy styropianowe

Witamy wszystkich w naszym sklepie, gdzie dostępne są doskonałej jakości i wyglądu ozdoby dla wnętrz. Zajmujemy się produkcją sztukaterii, która będzie pięknym i niepowtarzalnym elementem wykańczającym każde pomieszczenie.

Specjalizujemy się w produkcji różnorodnych listew styropianowych, które wykorzystać można na suficie, ścianie czy na meblach - w dowolnym miejscu, które najbardziej ze wszystkich będzie nam odpowiadać. Listwy styropianowe mają to do siebie, że mają ogromny wpływ na wystój i klimat panujący w domu. Poniżej przedstawimy nasze poszczególne produkty, z których jesteśmy dumni. Mamy do zaoferowania bogatą ofertę wzorów i kolorów sztukateryjnych elementów.

listwy styropianowe, listwy styropianowe dekoracyjne, styropianowe listwy ozdobne, listwy oświetleniowe, listwy sufitowe, listwy przysufitoweGdzie kupić listwy styropianowe?

Odpowiedź jest oczywista, że w naszym sklepie znajdują się nowoczesne i trwałe listwy styropianowe. Posiadają one wiele zalet, które wpływają na komfort życia oraz ich eksploatację. Nie niszczą się, nie żółkną i mają dużą odporność na wilgoć. Dzięki temu listwę styropianową zamieścisz nawet w toalecie. Poza tym ich cena jest bardzo korzystna, a technologie powstałe na przestrzeni lat spowodowały, że są to produkty najwyższej jakości!

Jakie rodzaje listew styropianowych posiadamy?

Pierwszym z naszych ulubionych elementów są listwy styropianowe dekoracyjne, które posiadają głębokie i różnorodne zdobienia. Można zamówić je na specjalne zamówienie lub wybrać wzór zdobienia, który najbardziej przypada nam do gustu.

Styropianowe listwy ozdobne są eleganckie, a zarazem subtelne. Najczęściej wykorzystywane są w minimalistycznym wystroju wnętrz, a także w połączeniu z delikatnymi motywami. Kobiety szaleją za tym modelem. Wnętrze zyskuje blasku i subtelnej estetyki.

Perełką wśród wszystkich listew są oczywiście listwy karniszowe LED. Klimat, który towarzyszy przy ich użytkowaniu jest niezastąpiony. To element bardzo często wykorzystywany w sypialni i kuchni.

Listwy sufitowe karniszowe oraz listwy sufitowe to dekory typowe wykorzystywane na ścianach i suficie. Powiększają optycznie pomieszczenia i wpływają na pozytywny odbiór wzrokowy. Zapoznaj się z ich unikalnymi właściwościami, a dłużej nie trzeba będzie Cię namawiać. :)

Na naszej stronie możesz zajrzeć także na:

 

Zamów Online