Poznaj wykonywane na zamówienie listwy

Wysoka jakość, szybka wysyłka i atrakcyjne ceny

Listwy oświetleniowe

Jeśli ktoś kiedykolwiek interesował się dekorami ze styropianu, na pewno nie mógł nie słyszeć o listwach oświetleniowych. Jest to wyjątkowa ozdoba pasująca do każdego możliwego pomieszczenia. Tak na prawdę, każdą z naszych listew można przerobić na taką z oświetleniem. Listwy oświetleniowe poza swoją estetyką, świetnymi właściwościami, mają specjalną wnękę roboczą. W tej wnęce nakleja się taśmę z LED-ami.

listwy oświetlenioweGdzie zamontować listwy oświetleniowe? Nasze propozycje

Najlepszym miejscem na listwy oświetleniowe będzie wnętrze, które może potrzebować większej ilości światła. Może też być takie, w którym chcemy stworzyć wyjątkowy klimat lub miejsce do wyciszenia z delikatnym blaskiem.

Takimi miejscami w naszym domu najczęściej okazuje się kuchnia, gdzie dzięki listwom oświetleniowym możemy wykreować niepowtarzalny klimat. Miejsce mocowania może być pod sufitem albo pod górnymi szafkami, co daje naprawdę wielkie wrażenie.

W łazience czy przy toaletce można zamontować listwy oświetleniowe na lustrze. W połączeniu z innymi, delikatnymi akcentami w podobnym kolorze można uzyskać niesamowitą kompozycję, która uatrakcyjni wnętrze.

Tak samo w każdym miejscu, w którym chcielibyśmy uzyskać odrobinę więcej światła można wykorzystać listwę oświetleniową. Kąt padania takiego światła to 120°.

Jak przykleić taśmę LED do listwy oświetleniowej?

W naszej ofercie znajdziesz również listwy karniszowe LED, po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Ta czynność nie należy do trudnych. Można ją wykonać w kilku bardzo prostych krokach, oto one:

  1. Na początek należy zaopatrzyć się w odpowiednią ilość listew oświetleniowych, taśmę LED i podstawowy zestaw narzędzi.
  2. Przygotowanie miejsca swojej pracy aby było czyste i suche to jedna z podstawowych czynności.
  3. Bierzemy listwy oświetleniowe i naklejamy w specjalnie oznaczone miejsce robocze taśmę LED i gotowe!

 

Zamów Online