Poznaj wykonywane na zamówienie listwy

Wysoka jakość, szybka wysyłka i atrakcyjne ceny

Listwa sufitowa karniszowa

Listwa sufitowa karniszowa jest produktem, który powinien się znaleźć w każdym wnętrzu. Wszystkie pomieszczenia posiadają karnisz czy szynę. Warto jednak znaleźć alternatywę w której ukryjemy ale również zakryjemy karnisz. Listwa sufitowa karniszowa wytwarzana jest z twardego materiału jakim jest styropian. Dlatego jej montaż należy do prostych czynności, z którą poradzimy sobie samodzielnie. 

Maskowanie karnisza jeszcze nigdy nie było tak proste! Dzięki temu, że mocuje się ją do sufitu, wygląda estetyczniej. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach, które mają dużą powierzchnię i przede wszystkim są wysokie i przestronne. Dla lepszego efektu polecamy zamontować do niej taśmę LED dzięki której oprócz doskonałej dekoracji uzyskacie również dodatkowe źródło światła. Listwa sufitowa karniszowa to wybór, który posłuży Wam przez wiele lat. Jeżeli nie wiecie w jaki sposób ukryć wasz karnisz polecamy właśnie ten produkt.

Zamów próbkęZamów próbkę

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty ale nie jesteś pewny czy na pewno posłuży w Twoim domu, możesz spokojnie zamówić próbkę czyli krótki odcinek naszej sztukaterii. Próbki wysyłamy bezpłatnie i można zamówić ją drogę mailową bądź wypełniając formularz. Próbka listwy sufitowej karniszowej znajdzie w waszych domach w ciągu 3 dni. Dzięki temu, będziesz miał pewność, że dany produkt, który zamawiasz jest wysokiej jakości i posłuży Ci przez wiele lat.

 

Zamów Online