Poznaj wykonywane na zamówienie listwy

Wysoka jakość, szybka wysyłka i atrakcyjne ceny

Listwy karniszowe LED

Jeżeli jesteś właścicielem hurtowni czy nieruchomości typu restauracja, hotel czy pensjonat zapewne chcesz aby Twój lokal wyróżniał się na tle wszystkich. Polecamy więc w takiej sytuacji skorzystać z listwy karniszowej LED dzięki, której każde pomieszczenie nabierze nowoczesnego wyglądu. Korzystając z dekorów jakimi są listwy karniszowe LED możecie być pewni, że skorzysta na niej każda nieruchomość. Nie tylko ze względu na to, że zamaskuje widoczne karnisze ale także ze względu na to, że dzięki zainstalowaniu do nich świateł LED stają się nowym źródłem światła. 

Jak wiecie listwy występują w różnych kolorach. Można zdecydować na nieco delikatniejsze i subtelniejsze kolory świateł ale także zabawić się nieco nimi i wybrać ostrzejsze i kolorowe. Zdarza się również tak, że nasi Klienci wybierają taśmy, które migają, ponieważ idealnie się sprawdzą na imprezach. Warto wybrać listwy karniszowe LED ze względu na ich dużą funkcjonalność.

Podejmij z nami współpracę!Podejmij współpracę

W związku z tym, że nasza firma coraz bardziej się rozwija, poszukujemy partnerów handlowych na obszarze całej Polski. Jeżeli więc jesteś właścicielem hurtowni, sklepu czy firmy budowlanej mamy dla Ciebie świetną propozycję. Możesz zostać dystrybutorem naszych produktów! 

Zaopatrzymy Cię w próbki naszej sztukaterii, filmy jak i katalogi. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Dla pierwszych Klientów mamy świetną okazje. Listwy karniszowe LED sprzedawane będą ze zniżką. Sprawdź naszą ofertę!

 

Zamów Online