Poznaj wykonywane na zamówienie listwy

Wysoka jakość, szybka wysyłka i atrakcyjne ceny

Czy styropianowe listwy ozdobne będą pasowały do nowoczesnego wnętrza?

listwy styropianowe dekoracyjne w nowoczesnym wnętrzuSztukateria jest dziedziną zawierającą elementy dekoracyjne, które kojarzą się przede wszystkim z wyniosłymi pałacami, dworkowym klimatem czy arystokratycznym stylem. Wydawać więc by się mogło, że listwy ozdobne sufitowe styropianowe będą pasowały tylko do takiego designu. Jednak w tym wpisie blogowym chcieliśmy obalić ten mit, ponieważ nasze listwy pasują zarówno do klasycznego wykończenia wnętrz i jak najbardziej pasują do tych nowoczesnych.

Modernistyczny styl, który łączy ze sobą minimalizm i elegancję (jakiej naszym listwom nie brakuje) jest trafnym dowodem na to, że sztukateria odnajduje się tutaj doskonale. Wystarczy zestawić ze sobą kilka elementów: tkaniny, meble i dywany z delikatnymi listwami ozdobnymi sufitowymi styropianowymi aby wnętrze prezentowało się zarazem nowocześnie ale i szykownie - z klasą.

Jak wykorzystać listwy styropianowe dekoracyjne w modernistycznym wnętrzu?

Aby uzyskać takie efekty, można wykorzystać kilka technik ozdobnych przy użyciu listew ozdobnych sufitowych styropianowych oraz pozostałych akcesoriów i wyposażenia we wnętrzu. Z chęcią podzielimy się kilkoma pomysłami:

Nie tylko pałacowe i arystokratyczne wnętrza będą odpowiednimi dla sztukaterii. Jak widać, nowoczesne wnętrza również wyglądają niesamowicie dzięki listwom dekoracyjnym i ozdobnym.

 

styropianowe listwy ozdobne w nowoczesnym wnętrzu

Zamów Online